Media Markt Garantide iPhone 5S'i Farklı Bozuk Telefonla Değişmişler!

Derman G. |

1 Ocak'ta İstanbul Marmara Forum Media Markt mağazanızdan aldığım iPhone 5S telefonu uzun sürede şarj olmaması sebebiyle 4 Ocak'ta geri götürdüm. İade mi istiyorsunuz yoksa değişim mi diye soruldu. İade istediğimi belirttim.

Telefon servise gönderildi, telefonun problemi kabul edildi. Dün, yani 8 Ocak akşamı cihazınızı alabilirsiniz diye mesaj gönderildi. Bu sabah gittiğimde eski telefon kutusunda yeni seri numaralı başka bir telefon gönderildiğini gördüm. Telefonu kesinlikle teslim almadım. Eski, bozuk olduğu kabul edilen telefon kutusunda nereden geldiği belli olmayan bir telefon vermek ne demek?

Güvenim sarsıldı, bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derman G.
  09 Ocak
  20:41

  Ne titizliği? Neyi takip ediyorsunuz? Arızalı telefon satıldığını kabul ediyorsunuz ama açık kutuyla değişim yapıyorsunuz. Aldığım gibi kapalı kutu istiyorum! Yeter artık!

 • 09 Ocak
  16:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00