Media Markt Garanti Sorunu!

Can B. |

3 Eylül 2014 tarihinde babam için almış olduğum Samsung s5610k modeli telefonun yaşattığı arızadan dolayı arayarak faturası olmasına ve garanti belgesinin Sivas'ta kalmasından dolayı yardımcı olmalarını rica ettiğimde garanti belgesi ve ürün kutusu olmadan garantiye alınamayacağını ilettiler.

İstanbul Bilişim'den aldığım başka bir telefonda garanti dahilindeyken benzer bir durumda firmanın iyi niyeti ile yardımcı oldular. Media Markt'tan faturası olan ve 1 yılı henüz doldurmuş olan ürün için yardımcı olmalarını beklerdim. Daimi müşterisi olarak ilk defa sorun yaşayarak bu şekilde mağduriyetin giderilmemesinden dolayı üzgünüz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can B.
  13 Eylül
  20:54

  Tarafımıza Media Markt'tan herhangi bir geri dönüş yapılmamakla beraber telefon ile Avcılar Samsung yetkili servisine gittiğimizde telefon içerisinde imei numarasının altında bulunan bir yazı ile telefonun nereden alındığı ve ne zaman alındığını kendi sistemlerinde tespit edebildiklerini belirterek garanti belgesinin gerekli olmadığını ve istemediklerini öğrenmiş olmamda Media Markt müşteri hizmetleri için belki faydalı bir bilgili olur da başkalarını mağdur etmezler. Şu an telefon garantiden işlem görüyor ve anakartı değişecekmiş.

 • 10 Eylül
  17:55

  Sayın Başel;


  Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri