10 Eylül 2015

Media Markt Garanti Sorunu!

3 Eylül 2014 tarihinde babam için almış olduğum Samsung s5610k modeli telefonun yaşattığı arızadan dolayı arayarak faturası olmasına ve garanti belgesinin Sivas'ta kalmasından dolayı yardımcı olmalarını rica ettiğimde garanti belgesi ve ürün kutusu olmadan garantiye alınamayacağını ilettiler.

İstanbul Bilişim'den aldığım başka bir telefonda garanti dahilindeyken benzer bir durumda firmanın iyi niyeti ile yardımcı oldular. Media Markt'tan faturası olan ve 1 yılı henüz doldurmuş olan ürün için yardımcı olmalarını beklerdim. Daimi müşterisi olarak ilk defa sorun yaşayarak bu şekilde mağduriyetin giderilmemesinden dolayı üzgünüz.

Can 112 Okunma

Cevaplar

  • Can13 Eylül 2015

    Tarafımıza Media Markt'tan herhangi bir geri dönüş yapılmamakla beraber telefon ile Avcılar Samsung yetkili servisine gittiğimizde telefon içerisinde imei numarasının altında bulunan bir yazı ile telefonun nereden alındığı ve ne zaman alındığını kendi sistemlerinde tespit edebildiklerini belirterek garanti belgesinin gerekli olmadığını ve istemediklerini öğrenmiş olmamda Media Markt müşteri hizmetleri için belki faydalı bir bilgili olur da başkalarını mağdur etmezler. Şu an telefon garantiden işlem görüyor ve anakartı değişecekmiş.

  • Media Markt Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın Başel; Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön