16 Şubat 2016

Media Markt Garanti Ötesi Sözleşmeye Uymamak!

Media Markt Kentpark mağazasından aldığım ve kendisine 679 TL garanti uzatılmasına ise 120 TL vermiş olduğum Morpy richards 71080 vortıcıty elektrik süpürgesinin sapı ve borusundaki tırnaklar kırılmıştır.

Media markt bunun fiziksel olduğunu ve garanti kapsamı dışında olduğunu belirtmektedir. Oysaki elektrik süpürgesi bir bütündür ve boru ve tutma sapı olmadan hiçbir işe yaramaz. Bu kadar pahalı bir ürünün aparatlarının da daha sağlam olması gerektiğinden bunların da garanti kapsamında olması gerekmektedir ve MS Garanti Ötesi Sözleşmesinde yer alan garanti kapsamı dışında olan hasarlar kısmında bununla ilgili bir hüküm yoktur.

Eğer süpürgenin aparatları bu kadar çabuk deforme oluyorsa bu yüksek fiyat niye. Dışarıdan bu apartları almaya kalktığımızda bunun fiyatı yaklaşık olarak 200 TL'dir. O zaman ben garanti ötesi sözleşme için niçin 120 TL ödedim.

Selver 167 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi16 Şubat 2016

    Sayın Yazar; Talebiniz 1168700 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön