Media Markt Garanti Ötesi Kapsamında Tamir!

Mustafa Ç. |

Garanti ötesi kapsamında garantili olan ürünüm iPhone 5s 30.09.2014 tarihinde İzmir Optimum AVM'de bulunan merkeze tarafımdan teslim edilmiştir. Garanti ötesi kapsamında en geç 21 iş günü içerisinde sorunun çözülmesi gerektiği belirtilmiştir. Media Markt çağrı merkezini tam 2 kere aramış bulunmaktayım. İlk olarak aradığımda cihazın durumu ile ilgili bilgi alamadım anca ayın 28'inde 21 iş gününün dolduğunu ve hukuki hakkımın başlayacağını teyit ettiler.

2 gün önce tekrar çağrı merkezini aradım ve konuyla ilgili detaylı bilgi verdim. Geri dönüleceği söylendi ancak dönülmedi. 21 iş günü yarın itibari ile dolacaktır. Cihazım yarın teslim edilmezse hukuki haklarımı kullanmak durumunda kalırım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  16:13

  Sayın Mustafa Çelikkaya,

  Talebiniz ilgili mağazamız tarafından incelenmektedir. Mağazamız tarafınıza bilgilendirme sağlayacaktır.
  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • Mustafa Ç.
  30 Ekim
  12:04

  Mesai saatleri içinde olduğunuzu ve hala dönüş yapılmadığını hatırlatmak isterim. Müşteri hizmetlerini aradığımda geri dönüleceği söylendi not tutuldu. Sizde ona keza aynı şeyi söylüyorsunuz. Hala arayan soran yok. Yazık...

 • 29 Ekim
  16:15

  Sayın Mustafa Çelikkaya,


  Müşteri Hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir.

  İlginiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Çözüm Merkezi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500