Media Markt Garanti Ötesi Garanti!

Mustafa A. |

Kayseri forumdaki Media Markt'tan Mayıs 2013 tarihinde Bosch marka buzdolabı aldık. O zaman bize ''garanti ötesi garanti ''adı altında 160 TL karşılığı garanti yaptılar. Buzdolabı bozuldu 11 Ağustos 2016 perşembe günü aradık kayıt aldılar arayan soran olmadı. 13 Ağustos 2016 cumartesi yine aradık sonuç yok. Pazartesi servis döner dediler. Bugün salı aradım servis mutlaka çok yoğundur dönerler dediler.

Bu buzdolabı, ütü ya da elektrik süpürgesi değil ki koy kenara bekle içindekiler bozuldu. Hala dönüş yok. Ek garanti satarken kesin problem çıkmaz. Bu da normal garanti, arkasında koskoca Media Markt var diyorlardı. Lütfen şikayetimle ilgilenin. Sonuç alamazsam tüketici haklarına kadar gideceğim.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  12:46

  Değerli Müşterimiz;

  Garanti ötesi servis ile ilgili şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Şikayetinize istinaden yeni bir servis yönlendirmesi yapıldı, sizinle irtibata geçerek arıza hakkında yardımcı olunacaktır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri