Media Markt Garanti Kapsamında Telefonun Akibeti Hakkında!

Huseyin G. |

Çağrı merkezini defalarca arayıp takip etmeme rağmen ve sürekli 20 iş günü azami süre hatırlatılmasına rağmen 20 iş günü bittiği halde üstünden 3 iş günü de geçtiği halde telefonum hala garanti kapsamında tamirden dönmedi. Dönmediği gibi herhangi bir bilgi de verilmedi iki gün önce de iletişim bilgilerimi güncelledim ama hala bilgi verilmedi. Yasal süre dolduğu halde garantiden dönmeyen ürün hakkında hiç mi hakkımız yok yaklaşık bir aydır eşim telefonsuz mağdur bunun hiç mi yanlış tarafı yok bu hizmet ayıplı hizmet değil midir? Böyle kurumsal firmalar bile yasal sürelere dikkat etmeyeceklerse biz hiç mi güvenmeyeceğiz alışveriş yaparken?

Etiketler :

Geç Teslimat Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin G.
  12 Eylül
  17:00

  En kısa sürede dönülecek dediniz ama bu mesajdan 10 gün sonra ben arayıp defalarca takip ettim bir kere bilgi verilmedi. Neyse ki 26.07.2015'te 20 iş günü sonunda alacağıma dair taahhüt verilen telefonum 41 iş günü sonunda tamir edilebildi ama tamir edildiğinde bile sehven de olsa o kadar mağduriyetime rağmen önüme 145 TL fatura çıkarıldı imzalayıp ödemem istendi ama onu da çözdük. Ben mediamarkte 41 iş gününde telefonumu tamir edip uzun süre eşimi ve beni mağdur ettiği için teşekkür ediyorum. Bundan sonra elimden geldiğince media marktten uzak duracağım ve uzak tutacağım insanları.

 • 22 Ağustos
  11:01

  Sayın Güler;


  Talebiniz 645181 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri