Media Markt Garanti Kapsamı Paketi Kasko Yanıltmadan İbaret

Tayfun Y. |

Arkadaşlar Media Markt'ten almış olduğunuz ürün markası ne olursa olsun kasaya geldiğinizde sigorta kapsamlı paketten mi bahsediyor kulak asmayın, yarın üründe problem yaşadınız işte o zaman ne Media Markt ne ürünü aldığınız marka yanınızda mağaza personel çıkarını düşünüyor.

Firmada müşteri bir kenara atılıyor. İPhone 4S telefonu satın aldım garanti kapsamlı ne Media Markt ne de iPhone müşterisine sahip iş paraya gelince para müşteriden önce geliyor sistem bu 6 aydır mağdurum Tüketici Mahkemesi'ne git diyorlar böyle mağdur bir şekilde bekliyorum, haklı nedenleriniz olsa bile ki haksızsınız onda da bir haklı firma ve mağaza garanti kapsamı maddesinden bahsederler, madde şunu diyor derler.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun Y.
  07 Şubat
  02:14

  Halen bitmedi sözleşmem şu an Tüketici Mahkemesi aşamasında 20 iş gün içerisinde servisten gelecekti cihazım 3 ay zarfında bana cihazı teslim ettiniz işte o 3 ay zarf içerisinde benim telefonumun tamiri mümkün olmadığını tarafınızdan müşteri hizmetlerinden iletildi ve bana tüketici mahkemesine gitmem gerekildigi iletildi o süre zarfı içerisinde 3 ay mağduriyetim var kaldı ki yakın zamanda karar çıkacaktır

 • 28 Ocak
  12:34

  Sayın Yılmaz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafımıza arama yaptığınızda 25.01.2016 tarihinde bilgilendirme sağlamıştır. Garanti Ötesi Sözleşminizin süresi bittiği için bir işlem yapılamamaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Tayfun Y.
  27 Ocak
  21:26

  Evet aradım sizleri aramakla olmuyor icraat yapın siz arayın müşterinizin yanında olun mağdur bizleriz

 • 27 Ocak
  17:13

  Sayın Yılmaz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafımıza arama yaptığınızda bilgilendirme sağlamıştır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri