Media Markt Garanti Hezimeti...

Aykut Ö. |

Almış olduğum telefon yazılım hatasından dolayı servise gönderildi. Yapıldığı söylenen telefonum tarafıma teslim edildi ancak, tekrar yazılım problemi oldu. Tekrar garantiye gönderildi. Bu defa 32 gün geçmesine rağmen telefonum teslim edilmedi. Çağrı merkezi ile 5 kez yapmış olduğum görüşmede en kısa sürede size bilgi vereceğiz deniliyor. Ama 5 gündür hala arayan soran yok. Artık aramak çözüm olmayacak anlaşılan. Yasal yönden hakkımı aramaya mecbur bırakılıyorum. Kurumsallaşan bir teknoloji mağazasıyla güven problemi yaşamak ne kadar anlaşılmaz bir durum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  17:46

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 21 Eylül
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri