Media Markt Firma Orijinal Ambalajında Ürün Göndermiyor!

Ahmet Y. |

Yıllardır internetten alışveriş yaparım Media Markt'ın yaptığı ilk defa başıma geliyor. Ankastre Hoover set aldım. Malzemeler geldi ocak kolisinden rahatsız oldum. Koli dağınık bir görüntüde ve çirkindi bir düzensizlik vardı. Orijinale benzemiyordu. Sanki sonradan gelişi güzel yapılmış gibi. Tahmin ettiğim gibi de oldu zira ocak cam yüzeyleri farklı yerlerinden belirgin şekilde çizilmiş.

İade ettim sonraki gelen setinde ocağının ambalajı orijiinal gelmedi. Orijinal kolisi açılmış bantlanmış. Ben bir tüketici olarak fabrikasından orj. ambalajında gelmeyen ocağa nasıl güveneceğim? Ben spotçudan mal almıyorum ki. Media Markt Hoover adını da kendi adını da haksızlık yapmaktadır. Bu hata nereden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu siparişi de iptal edip paramı alıp bir daha da buradan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  01 Haziran
  20:42

  Hala bir dönüş yok. çok ilgisiz bir firma

 • Ahmet Y.
  27 Mayıs
  21:52

  Çevremde ve çalıştığım fabrikada ne kadar tanıdığım insan varsa Media Markt ın bana aynı siparişi üst üste iki defa orijinal ambalajı bozulmuş büyük ihtimal teşhir ürünü gönderdiğini paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim. 15 gündür param ile rezil olmak bu olsa gerek. Arkadaşım alışveriş yapma onlar teşhir de gönderiyorlar dediğinde inanmamıştım. Olamaz diye düşünmüştüm. İlk alışverişimdede kurumsal isminize güvenerek hata yaptığımı anladım. İki gönderi sürecininde bütün resimleri müşteri hizmetlerinizde var bir sürü mail ile ilettim. Onlarda ilgili bölüme gönderiyorlarmış vs vs. Bu saatten sonra acilen paramın iadesini bekliyorum. bir daha da sizinle alışverişim olmayacak.

 • 27 Mayıs
  13:08

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1400523 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 27 Mayıs
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri