27 Eylül 2014

Media Markt Faturam Gelmedi!

16.11.2013 tarihinde internet üzerinden satın almış olduğum HTC ONE MINI cep telefonunun kargosundan sadece irsaliye çıktı. İlk zamanlar faturayı sonra gönderirler diye bekledim fakat fatura gelmedi ve araya zaman girdi. Geçtiğimiz günlerde müşteri hizmetlerini defalarca arayıp faturayı mail olarak istedim fakat her defasında bir netice alamadım, devamlı oyalandım. Sadece kayıt alıyorlar ama bir icraat yok.

Lafa geldin mi Avrupa'nın bir numaralı elektronik parakendecisi ama icraatte nerede bir numara? Kalitesinden şüphe ettiğim bu ''ELEKTRONİK DEVİ''inden acil olarak faturanın tarafıma mail olarak gönderilmesini istiyorum.

Emre 353 Okunma

Cevaplar

  • Emre 05 Ekim 2014

    Sayın Media Mark yetkilisi,çözüm yönteminiz için teşekkür ederim.Mail olarak istediğim faturanın bir kopyasını adresime kargo ile gönderdiniz fakat fotokopi çekilmiş faturayı kargo poşetine koyan arkadaşa sesleniyorum hiç bakmadın mı, yazılar tamamen silik kağıt bomboş duruyor,sadece media markt kaşesi belirgin diğer hiçbir bilgi gözükmüyor acaba geri göndersem kendileri o faturada ne yazdığını okuyabileceklermi? Sonuç olarak isteğimi çözmüş gibi gözükseler de aslında problemim çözülmedi yani koskoca MEDİA MARKT'a yakışmadı!

  • Media Markt Temsilcisi27 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön