Media Markt Fatura Gönderemiyor...

Ertan K. |

Media Markt'tan aldığım telefonum arızalandı. Garantiye vermek için gerekli olan fatura ve garanti belgesini bulamadım. Bunun için Media Markt müşteri destek hattını arayarak faturanın bir suretinin e-mail adresime gönderilmesini talep ettim. Önce 1 gün içinde e-mail olarak gönderileceğini söylediler. Ertesi gün aradığımda 1 hafta dediler. 10 gün oldu her gün aramama rağmen henüz faturamı göndermediler. Piyasada çok daha ucuza alacağım bir telefonu satış sonrası destek olabileceklerini düşünerek Media Markt'tan aldım. Fakat görüyorum ki marka değeri reklamlardan ibaretmiş. Teknoloji ürünü satan bir mağazanın bir e-mail atması bu kadar zor olmamalı. Firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan K.
  11 Ağustos
  10:39

  Müşteri Hizmetlerinden faturanın en geç çarşamba günü (dün) gönderileceğini söylediler. Hala gelen bir fatura yok. Müşteri Hizmetlerini aradığımda acil notu düşerek yeniden talep kaydı açılacağını ve de yapılacak başka bir şey olmadığını söyledi. Bununla beraber 4. kez kayıt açılmış oldu. Anladığım kadarıyla bu böyle devam edecek. Ben vazgeçiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

 • 08 Ağustos
  15:46

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1567706 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ağustos
  15:06

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri