Media Markt Farklı Ürün Değildi.

Mehmet Murat K. |

Anneler günü için Media Markt'ın internet sitesi üzerinden bir ürün sipariş ettim. Yolladıkları ürün sitelerine resmine koydukları ürün değildi. Ben de ürünü iade edip bedelinin iadesini talep ettim. Bugün 27 Haziran.

Mayısın 11'inde iade ettiğim ürün için hala bedel iadesi bekliyorum. Aldığım ürün bende değil. 2 aydır taksit ödüyorum ve firma sürekli top çeviriyor.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Online İade/Değişim Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Murat K.
  03 Temmuz
  17:38

  Yaptığım şikayete yalnızca \"Farklı ürün değildi\" denilmiş. Oysa ürünün iadesi sürecinde ilk kez görüşmüş olduğum müşteri ilişkileri temsilcisi ilana farklı bir fotoğrafın konulduğunu kabul etmişti. (Tefal fresh express max fotografına karşılık tefal fresh express plus gönderildi.)

  Sıradan tüketicilerin kaçta kaçı görünüşü aynı gücü farklı bilişim ürünleri dışında ürün koduna kadar dikkatlice inceleyip sipariş veriyor bilmiyorum ama ben şahsen görünüşü aynı olmayan ürünlerde ürün resminde gördüğüm şeye göre sipariş veriyorum.

  bilmiyorum bu süreç ile ilgili yazılanlar okuyanlarda ne tür bir izlenim bırakıyor ama media markt\'ın ne kadar düşmanı bir firma olduğunu gözlemlemiş oldum. Benim için bir daha bu firmayı tercih etmek söz konusu değil.

 • 28 Haziran
  13:54

  Sayın Yetkili,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@media-saturn.com
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00