Media Markt Düşük Fiyat Garantisi Vermiyor.

Hafize K. |

Forum İstanbul Media Markt'tan 800 TL'tl ye philips ütü aldım. Reyon görevlisi ürünü tanıtırken düşük fiyat garantisi olduğunu, aynı ürünü başka yerde daha uygun fiyata satılıyorsa farkı iadesi yaptıklarınıda söylemişti. 4-5 gün sonra aynı alışveriş merkezinde başka bir yerde aynı ürünü 150 tl daha uygun fiyata gördüm.

Müşteri hizmetlerine gittiğimde sadece rakipleri olan B***,V*** gibi yerlerin fiyatlarının geçerli olduğunu, ücret farkı iadesinin söz konusu olmayacağını söyledi. Peki bu bilgiyi ilk veren neden bunu belirtmiyor. Her yere kocaman puntolarla en düşük fiyat garantisi yazarak insanları kandırıyorsunuz. Ürünü satana kadar çok iyisiniz, sattıktan sonra insanın yüzüne bile bakmıyorsunuz.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  10:06

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00