26 Mart 2013

Media Markt Düşük Fiyat Garantisi!

Düşük fiyat garantisi adında haberlerinizi duyduğumda Media Mark'ı gerçekten çok fazla takdir etmiştim. iki gün önce yaşanan etlik mağazanızdaki olayda elimde insert ile mağazanızı ziyaret ettim. Sizin fiyatınızdan 100 tl daha uygundu. Bu zamana kadar Media Mark müşterisi olduğum için aynı fiyattan yardımcı olmaları talebinde bulundum.

Cep telefonu bölümü sorumlusunun verdiği cevap o firmanın garantisi ile bizim garantimiz arasında fark var. Böyle bir cevap verilmesi personelinize yakışmadı. Sizden ricam düşük fiyat garantisi verirken garanti ayrımı yaptığınızı da belirtiniz.

Birol 686 Okunma

Cevaplar

  • Birol 21 Mayıs 2013

    inandırıcı bir cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.İnanın çok aydınlattınız kaç gün oldu sizden hala sorunuma cevap alamadım.

  • Media Markt Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön