Media Markt Dün Aldığımız iPhone 5S Bozuk Çıktı..

Emel K. |

Dün İzmir metronun içindeki Media Markt ten aldığımız iPhone 5S bozuk çıkmıştır. Götürüp geri değişim istediğimizi söylediğimizde bize söyledikleri değişim yapamadıkları garantiye gönderip onların verdiği cevaba göre değişim veya para iadesi yapacakları oldu.

Böyle sorumsuzluk görülmemiştir ben zaten acilen ihtiyacım olduğu için aldım telefonu ben servisten 20 iş günü içinde gelmesini mi bekleyeceğim. Nereye edebiliyorsam her yere şikayet edeceğim. Böyle yaparak kendi firmalarını lekeliyorlar.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  13:52

  Değerli Müşterimiz;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz. Teknik Servisin ürünü onarım süreci yasal olarak 20 iş günüdür.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  12:53

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri