Media Markt Dönüş Yapmıyor!

Havva K. |

Media Markt şikayetim üzerine çözüm olarak ürünün yenisini verme ve yine hasarlı çıkarsa para iadesi sundu. Ürünün yenisini verip vermeyeceklerini danışıp bana söyleyeceklerdi fakat hala dönen olmadı, 10 gün geçmesine rağmen.

Media Markt'a şikayette bulunuyorsunuz geri dönmesi çok uzun oluyor, bazen dönmüyorlar bile. Müşteri hizmetleri sıkıntılı galiba. 2, 5 aydır bilgisayarsızım hiçbir sorunun çözemediler. Bilgisayarımın olmadığını defeatle söyledim fakat hala çözüm yok. Bir an önce kararlarını bildirsinler de biz de ona göre davranalım ama nerede.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Havva K.
  07 Aralık
  13:21

  böyle bir müşteri hizmeti yok ya , adamlar lütfedip dönmüyorlar bile. paramı iade edin kardeşim. paramın üzerine yattılar resmen ya. ne geri dönüyorlar ne bi çözüm var. nefret ettim artık...

 • 03 Aralık
  17:36

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00