24 Nisan 2014

Media Markt Değişim Yapmıyor.

İnternet üzerinden bir ankastre fırın ve bir kurutma makinesi satın aldık. Eve teslim edilen bu ürünler için kuruluma geleceklerini düşünerek 1 hafta bekledik. Bu konuda hiçbir bilgilendirme yapılmadığı için bu hayati (!) 1 haftayı harcamış olduk ve anladık ki kurulumu markanın kendisi (Arçelik) yapacak.

Teknik ekip kuruluma gelince fırının mutfağa sığamayacağını söylediler. Media Markt'ı, paketi hiç açılmamış ürünü, boyutu uygun bir başka fırın ile değiştirmek istediğimizi söyledik. Bunu söylediğimizde 7 değil 8 gün geçtiğinden bu değişimin yapılamayacağı bilgisini aldık. Media Markt yetkilileri inisiyatif kullanmıyor. Şimdi ne yapacağımızı bilmediğimiz bir fırın ile başbaşayız!

Selin 438 Okunma

Cevaplar

  • Selin27 Mayıs 2014

    Geçtiğimiz cuma günü hala iade ile ilgili bir hareket olmadığı ve Media Markt tarafından aranmadığımız için ben yine arayarak, konunun 5. haftasında bir başka müşteri temsilcisine TEKRAR aynı konuyu anlattım. Hafta sonuna geldiğimiz için pazartesi günü KESİNLİKLE ama KESİNLİKLE aranacağımız söylendi ve bugün günlerden salı bizi YİNE ve HALA kimse aramadı. Şikayetimizde 6. haftaya geldik. Media Markt buradan yalan ve otomatik cevaplar atmaya devam ediyor. Sanırım yasal yollara başvuracağız.

  • Selin05 Mayıs 2014

    Şikayetim üzerine arandım ve makinenin iadesinin gerçekleştirileceği, bununla ilgili en kısa zamanda aranacağımız bilgisi tarafımıza iletildi. Bunun üzerinden bir hafta geçrikten sonra hala kimse ramayınca ben aradım ve bu konuşmada da sürecin işlediği ve en kısa zamanda aranacağımız söylendi, durumun aciliyetini merkezimize iletiyoruz dendi. Durumun aciliyeti tam olarak iletilememiş olsa gerek, bu konuşmanın üzerinden de bir haftaya yakın zaman geçti. 5 Mayıs. Hala kimse bizi makinenin iadesi ile ilgili aramadı. Hala apartman dairemizin önünde koskocaman paketi ile bir fırın duruyor! Süreç yönetimi ve müşteri memnuniyeti konusunda çok geri kalmış Media Markt için sabrımızın sınırlarındayız.

  • Media Markt Temsilcisi24 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön