23 Mayıs 2013

Media Markt Değişim Yapmıyor!

Media markt defalarca mailler atmama rağmen bir türlü cvp alamadım. tüketici ilişkileri gerçekten çok kötü. ürünü satarlarken 40 takla atarlar sattıktan sonra müşterinin sorunlarıyla ilgilenmiyorlar. bana ayıplı mal sattılar 1 sene içerisinde 4 defa tamire gitti her seferinde parça değiştirdiler değiştirdikleri parça sürekli arıza yaptı.

Değiştirmek istedim garanti süresi doldu değişim gerçekleşemez dediler. oysa ki Garanti Belgesi Uygulama Esasları Hakkında Yönetmeliğin 14. maddesine göre; Madde 14e göre bir ürün aynı hatadan 2 den fazla giderse yada farklı arızadan dolayı 4 den fazla giderse ürün ayıplı mal sayılır ve değişimi gerekmektedir denilmektedir. buna rağmen media markt değişim yapmadı.

Cafer 159 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön