Media Markt Cep Telefon Arızası

Muhammet Y. |

10.01.2016'da Mall Of İstanbul alışveriş merkezindeki Media Markt mağazasından aldığımız LG Mobile G4 model cep telefonunuz 14.06.2016'da arızalanan cihazımızı İstanbul Forum'daki Media Markt müşteri hizmetlerine teslim ettik. 1 hafta sonra telefonun yapılmış olduğu bildirildi telefonu almaya gittiğimizde aynı arızanın devam ettiğini gördüm ve telefonun yapılması için aynı gün içerisinde tekrar verdim. 05.08.2016'ya kadar olumlu bir sonuca varamadım ve bu telefona Media Markt garanti ötesi ve koruma paketi yaptırdık. 49 gündür hiçbir sonuç alamadık. Ne LG Mobile'dan ne de Media Markt müşteri hizmetlerinden memnun kalmadık. Mağduriyetimizin bir an önce giderilmesini istiyorum. Biz LG Mobile dünya markası, Media Markt'da Türkiye'de kurumsal bir firma zannetmiştik.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  14:12

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1564604 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ağustos
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri