02 Aralık 2014

Media Markt Çağrı Merkeziyle İmtihanım!

30 Kasım 2014 de saat 16:30 da 0 850 222 15 00 numaralı telefondan S*** hanımla görüştüm Kent Park AVM içerisindeki Media Markt fotoğraf basım bölümünün çalışıp çalışmadığını sordum S*** hanım faal çalışıyor dedi.

Daha önce de birkaç kez gittiğim de çalışmıyordu. o yüzden aramak istedim. Neden çağrı merkezini aradın diye düşünebilirsiniz ama web sayfasında hiçbir şubenin telefonu yazmıyor sadece çağrı merkezinin telefonu var.

Çıktık çoluk çocuk gittik bir yağmur trafiğiyle Media Markt girdik makine 1 haftadır çalışmıyormuş. Çağrı merkezini aradım yetkili yok halbuki Leopold Stiefel'e ulaşmak istemedim alt tarafı yetkili birisi ama yok ulaşamadım.

Kerem 157 Okunma

Cevaplar

  • Kerem 07 Aralık 2014

    Evet 1 kez aramışsınız Bende tekrar çağrı merkezini aradım bu kez gülşen hanım yukarıda belirttiğim kayıtlar dinlenmiş ama size yanlış bilgi vermemiş dediler. dedi Kayıtları dinleyen kişi lütfen beni arasın. Ben çok açık sordum "kent park avm içindeki merdia markt foto baskı çalışıyor mu?" Semra hanımda "tüm şubelerimizdeki cihazlar çalışıyor" dedi Ben gittim 1 haftadır arızalı olduğunu söylediler bunların hepsinin kayıt ettim ekteki videodan izleyebilirsiniz. Görüşme kaydımızın yazılı dökümünü buraya eklermisiniz.

  • Media Markt Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın KEREM K. , Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili olarak bilgilendirme amaçlı arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön