06 Nisan 2013

Media Markt Buzdolabı Herşeyi Çürütüyor!

Ocak Ayında sizden aldığım Elektör Lüks buzdolabı her şeyimi çürütüyor servis çağırdım defalarca 1 kez geldi bir daha gelmedi yiyeceklerim sebze meyve 3 günde çürüyor resimlerini çektim tarihli servis gelirse göstereyim gelen giden olmuyor servis ve çalışanları laubali ölçüm cihazı alıp geliyorum arabadan diye gitti 1 hafta sonra geldi cihazı koydu 2 günde alacağız diye gitti.

Ben 1 hafta sonra aradım gelip aldılar 1 ay oldu sonuç tarafıma bildirmedi ve ben defalarca aradım 1 ay oldu servis ne geldi ne geri dönüş sağlandı sizin mağaza elemanlarınız ne zaman gelsem servis bire bir raporu versin değişim yaparız ben taksitlerin ödediğim dolap her şeyim çürütüyor çok mağdurum.

Dilek 198 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön