Media Markt Bitmeyen Tadilat...

Göksu B. |

Aldığım ürün kısa süre içerisinde bozuldu ve tadilata gönderdim fakat tarafıma her hangi bir dönüş yapılmadı. Birkaç defa aradım yasal iş günü süresini geçmiş olup yine bir şikayet oluşturmalarına rağmen dönüş yapılmadı. Bir daha Media Markt'tan alışveriş olayını değerlendirmeye alacağım. Telefon konusunda özellikle hiçbir alışveriş yapmayacağım!

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  16:56

  Değerli Müşterimiz;

  Yapılan kontrollerde mağazadan alınan bilgi ürünün mağazaya ulaştığı yönündedir.
  Ürününüzü servis amaçlı teslim etmiş olduğunuz mağazaya davetlisiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Göksu B.
  31 Ekim
  08:58

  şikayetim ve tepkim ısrarla devam etmekte... müşteri memnuniyeti adına uygulanan hiçbir dönüş tarafıma yapılmamaktadır ayrıca birkaç defa da müşteri hizmetleri. aramış olmama rağmen... telefonu istemiyorum verin bana iadesini, tenezzül edip yapmadığınız dönüşler için... .telefonun durumu hakkında bile bilgi verilmemekte

 • 18 Ekim
  17:20

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1766761 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ekim
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri