Media Markt Bilgi Vermiyorlar Çok İlgisizler...

Zafer P. |

Cep telefonu aldım. 4 gün sonra arızalarından dolayı geri verdim. Satarken iade edebilirsiniz demişlerdi. Her neyse servise gitmesi için teslim ettim. 5 gün sonra servise baskılar sonucu ulaştığını öğrendim. Bu 5 günün hesabını sormak için kargo takip fişini istedim.

Bir türlü alamadım. Ayrıca ürüne değişim kararı çıktı. Ben iade isteyince süreci uzatmaya aldılar... Bu ne biçim bir ticaret anlayışıdır... Bir daha Media Mark'tan alışveriş yapmam. Bu üçüncü kez başıma geldi. Aldığım tüm telefonlar arızalı çıktı. Hepsi ile bu şekilde uğraştırıp iade aldılar...

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer P.
  23 Ağustos
  16:32

  Hala ilgilenen yok

 • 19 Ağustos
  14:41

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1587886 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ağustos
  13:46

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Zafer P.
  18 Ağustos
  11:57

  Media Markt tan Huawei p8 lite aldım 3-4 gün kullnamadım. Telefonda sinyal sorunu var. Wifi çekmiyor. 4 g açıkken kimse size ulaşamıyor... İnterneti kapatmanız veya 3 g kullnmanız gerekiyor. Şarjı yarım günü biraz geçebiliryor. Şarjda iken (%13 ten% 0 a düşüp kapanabiliyor). Berbat bir telefon tavsiye etmiyorum... Ayrıca servis berbat bugün kargoya verdiğin ürünü 5 günü kargoda geçmiş gibi gösteriyorlar... Ben iade istemiştim 15 günü geçmediği için... Değişim kararı çıktı... İstemeyince süreci askıya aldılar. Bekletiyorlar. Resmen 20 gündür paramı gasp ettiler...