17 Ağustos 2015

Media Markt Bilgi Vermiyor!

Media Markt internet mağazasından her yerde rahatlıkla temin edilebilen bir Arçelik tost makinası sipariş verdim. Ayın 3'ünde verdiğim sipariş 12'si gün sonunda dokuz gündür "Hazırlanıyor" durumunda. Müşteri hizmetleri adresine gönderdiğim üç mail'e de yanıt vermediler. Çağrı merkezini arayarak teslim tarihini sordum. Telefon çağrı merkezi ise mesajınızı not alıyorum size döneceğiz diyerek görüşmeyi sonlandırıyor ve dönüş olmuyor. Çok basit bir soruya cevap istiyorum: Ne zaman teslim edeceksiniz?

Dirsehan 179 Okunma

Cevaplar

 • Media Markt Temsilcisi12 Ekim 2015

  Sayın Tunçel; Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralımediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

 • Dirsehan 12 Ekim 2015

  Son durum: Siparişimden alt model ürün gönderdiler. Bir aylık sinir harbi sonunda değişim talebim olmasına rağmen iade aldılar. Cihazın üçüncü taksitini kredi dökümlerimde görünce çağrı merkezini aradım, ücret iadesini de işletmemişler bu sabah itibarıyla başlatmışlar. Çağrı takibi çok çok kötü. Online siparişte bir arkadaşım da çok benzer bir tecrübesini anlattı. Media Markt'tan online sipariş vereceklere bir kez daha düşünün derim. Karşınızda kurumsallık görmeyi beklemeyin.

 • Dirsehan 21 Ağustos 2015

  Sayın Media Markt, yanlış teslimat yaptınız, bu hatanızı ivedilikle düzeltiniz. Sosyal ortamdaki şikayetim üzerine apar topar gönderdiğiniz kargo ayın 19'unda adresime ulaştı, ancak bu sefer Arçelik web sitesinde 80 TL daha ucuz olan benzer bir ürünü tarafıma gönderdiniz. k-2369-tg modeli yerine göndermiş olduğunuz k-2369-b modelini geri alarak doğru ürünü ivedilikle getirmenizi istiyorum. Şikayetimin çözülmemesi halinde resmi makamlar üzerinden de harekete geçeceğimi bilgilerinize sunarım. Teşekkürler.

 • Media Markt Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Sayın Tunçel; Yapılan kontroller de 10709155 numaralı siparişiniz ile ilgili 15.08.2015 tarihinde Media Markt tarafından kapatıldığı görüntülenmektedir. Kargo takip numaranız Aras Kargo tarafından e-posta adresinize gönderilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön