11 Nisan 2013

Media Markt Belirtildiği Halde Arızanın Tespitine Yönelik İşlem Yapılmaması!

2012013 tarihinde Eskişehir Espark alış-veriş merkezindeki Media Markt'a sabit disk arızası olduğunu tahmin ettiğim Toshiba L-655 19C marka ve modele sahip dizüstü bilgisayarımı tamir için verdim. Bu işlem sırasında yetkili kişiye arızanın sabit diskten kaynaklandığı fikrimi belirttim ve not etmesini istedim.

0222013 tarihinde beni arayarak bilgisayarımın anakartını değiştirip format attıklarını söyleyerek 50 tl(kdv hariç) para talep edildi ve ödedim. Bilgisayarımı bir kaç gün kullandıktan sonra tekrara aynı problemi yaşadığım için servise gönderdim. Sabit disk arızasının tespit edildiği bildirildi. Garanti süresi dolduğu için 160 tl para talep edildi. Medimarkt'tan şikayetçiyim.

Yasin 174 Okunma

Cevaplar

  • Yasin12 Nisan 2013

    20.01.2013 tarihinde garanti kapmanındaki toshiba marka bilgisayarımı sabit disk arızası nedeniyle tamire bıraktım. bilgisayara format atıldığı için 50 tl+kdv ücret istendi ödedim.garanti kapsamında ise pcb değişimi yapıldığı ancak sabit disk için herhangi bir işlem yapılmadığını gördüm. bilgisayar içinde herhangi bir dosya yokken düzgün çalıştığı halde birkaç gün kullanıp dosya yüklemesi yapınca tekrar aynı arızayı verdi. ikinci defa tamire bıraktığımda ise sabit disk arızası olduğu ve garanti süresi dolduğu için 160 tl ücret istendi. Niçin bilgisayarım ilk bıraktığımda (garanti kapsamında iken) tam onarım yapılmıyor yada daha sonra hangi hakla ücret isteniyor.

  • Media Markt Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön