Media Markt Ayıplı Ürünü Değiştirmek Yerine Servise Gönderiyor.

Beyhan T. |

10.01.2016 da 2199 TL ödeyerek aldığım Lenovo yoga500 laptop mağazada kurulum için açıldığında touchpad de açıklık olduğu görüldü. Değiştirdiler ancak 2.kutudan çıkan üründe de aynı sorun görüldü.

Mağaza müdürü yoktu haftada bir gelirmiş Ankara'daki bütün mağazalara müdürlük yaparmış Bölüm yetkilisi değiştirmem dedi. Lenovo müşteri hizmetleri ile, Media Markt müşteri hizmetleri ile görüştüm.

Sonuç; Yeni ürün 20 iş günü içinde tamir edilmek üzere servise gönderilecek. Hakem heyetine gidebilirsiniz. Paranızı alıyor sizi mahkum ediyorlar.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyhan T.
  19 Ocak
  20:40

  Neden aldıgınız urunlerı kontrolden gecırmeden magazanıza koyarsınız.

 • 19 Ocak
  18:31

  Sayın Topçuoğlu;

  Ürünler ile ilgili iade / değişim işleminin uygulanabilmesi için, üretici firmaya ait yetkili teknik servis tarafından rapor tutulması gerekmektedir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Beyhan T.
  19 Ocak
  15:20

  Ben de onu dıyorum. Teknık servıse gönderilmesi 20 gün. Cıplak gözle görünen ayıp var. Neden 20 gün bekleyeyım parasınıaldınız saglam urunu teslim edın.

 • 19 Ocak
  11:47

  Sayın Topçuoğlu;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri