11 Şubat 2016

Media Markt Ayıplı iPhone Satıyorlar.

26.01.2016 saat 18.00 civarında Göztepe optimum mağazasından aldığım 6S iPhone telefonumun camındaki esnemeyi aynı gün saat 22.00 civarı fark ettim. Birkaç gün sonra mağazaya gidebildim fakat 14 gün süre içinde ayıplı ürünü iade etme hakkım olmasına rağmen ürünün servis tarafından tamir edilmesini uygun buldular.

Bunun için de telefon yirmi iş günü bizde kalacaktır dediler. Yani bir hafta sizin olan telefon yirmi gün sizin olmayacak ne yani her şey satılana kadar mı, satıldıktan sonra her şey değişiyor telefonun sigortası da var ayrıca fakat satıp sigorta yaptıktan sonra ilgi alaka sıfır. Uğraşmaksa uğraşıp ben de mahkemelere kadar gitmeyi düşünüyorum. Sigorta falan bahane ürünleri hatalı.

Seda 1.129 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi12 Şubat 2016

    Sayın Erdoğan; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön