30 Aralık 2014

Media Markt Arızalı Ürünü Ne Değiştiriyor Nede Geri Alıyor!

Media Markt İzmir Balçova'dan 20.12.2014 de Hometech 8.1 tablet satın aldım. Ödediğim ek ücretle cihazın kurulumunu yaptırdım. Evde cihazı kullanmak için açtığımda ağ bağlantısının çalışmadığını gördüm ve 28.12.2014 de cihazı daha yakın olduğum İzmir Optimum'a götürdüm. Buradaki yetkili, servise gönderebileceklerini ancak satın aldığım diğer mağazada yeni cihazla değiştirilebileceğini söylediği için ertesi gün Balçova mağazasına gittim.

1 saat bekletildikten sonra wireless kartı arızalı olduğu için servise gönderileceğini ve gelecek rapora göre değişim ya da iade yapılabileceğini söylediler. Yetkiliyi sorduğumda giriş yapan personelin en yetkili kendisi olduğunu söylemesi de oldukça ilginçti.

Uğur 1.146 Okunma

Cevaplar

  • Uğur12 Ocak 2015

    Böylesine standart bir cevapla sorunu çözmüş MÜ oluyorsunuz? Bu cevabın üzerinden 12 gün geçmesine rağmen kimse bana ulaşmadı ve bilgi vermedi. Media Markt ın ürünü satana kadar bir firma olduğunu bu alışverişimle anlamış oldum.

  • Media Markt Temsilcisi30 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir. İlginiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön