02 Aralık 2014

Media Markt Arızalı Ürün İadesi.

Media Markt'tan aldığım (11.11.14) bilgisayarda ilk açtığım andan itibaren mavi ekran, donma, bilgisayarın açılıp kapanmama gibi birçok sıkıntısı çıktı. Trump Media Markt mağazasına gidip yardımcı olmalarını istedim fakat internetten alınan ürünler için yardımcı olamayacaklarını bildirdiler ki internet sitesinde mağazadan yardım alınabileceği yazılı.

Mağazada servisteki arkadaşa zorla incelettim. Hard disk bozuk şeklinde yorum yaptı. Sadece kurulum yapmayı başardığım bilgisayar servise gitti ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi alamıyorum. Acil ihtiyacım olduğu için hızlı gönderi ile aldığım bilgisayarla maalesef neredeyse 1 aydır kavuşamadık.

Sinem 302 Okunma

Cevaplar

  • Sinem07 Aralık 2014

    Şikayet için cevap yazıyorsunuz tamam ama bunun dışında alınmış hiçbir aksiyon yok hala bekliyorum. Bilgilendirme yapılacak yazıyor ama bilgilendirme de yok. Alır almaz bozulan bir bilgisayar için zaten gereğinden fazla mağdur edildim. Son durum ne diye sorduğumda hala cevap veremiyorlar. ne zaman sonuçlanacak diye sorduğumda gene cevap yok !!!

  • Sinem07 Aralık 2014

    Şikayetim için cevap yazıldı fakat hiçbir şekilde yardımcı olunmadı aranmadım hala bekliyorum!!!

  • Media Markt Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sayın Sinem Çetin, Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza ulaşarak detaylı bilgi vereceklerdir. İlginiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön