Media Markt Arızalı Cihazın Tarafıma İadesi!

Ufuk A. |

11.06.2015 tarihinde internet mağazasından Vestel 32 inç 32ha7000 smart LED TV aldım. Cihaz 12 günde geldi. Cihazın kurumunu müşteri temsilcisine sorulduğunda 32 inç ürünün müşteri tarafından kurulacağı yönünde idi. Bende cihazı çalıştırdım ve iç ekranın çatlak olduğunu gördüm. Dıştan fark edilemeyecek arızası olduğunu müşteri hizmetlerine söyledim TV geri gönderin dedi ve cihazı geri gönderdim 16 gün sonra arızalı cihazı yetkili servis açmamış diyerek tarafıma geri gönderdi. Müşteri hizmetlerine tekrar sorduğumda 32 inç müşteri kuracağını yineledi. Neden geri gönderildi cihaz dediğimde teknik birime mail attım dedi. 14.07.2015 de hala çözüm yok paramı afiyetle yediler.

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk A.
  21 Temmuz
  12:21

  21.07.2015 tarihi itibari ile müşteri hizmetlerini yine kendim aradım ve halen kendilerine bir bilginin ulaşmadığını söylediler. Ne diyeyim. Hakkımı helal etmiyorum.

 • Ufuk A.
  20 Temmuz
  17:37

  Hala geri dönüş yok, çözüm yok, bir daha tövbe... ... .

 • Ufuk A.
  17 Temmuz
  23:59

  1,5 aydır, Media Markt Callcenter den görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmadı. İnternet mağazacılığı, ürünün kargolanıp müşteriye zamanında ve sağlam ulaştırılması, teknik personelin ilgisizliği ve müşteri memnuniyeti (0 sıfır). 804 TL boşa gitti ve arızalı bir smart LED TV 'im oldu. Aman Dikkat sakın ^^^ bakmadan almayın ^^. Cihazlarınızı bildiğinizi bayilerden dükkanlardan alın böyle firmalardan değil.

 • 17 Temmuz
  14:54

  Sayın Aslan;

  Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor.
  İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.