Media Markt Aracımın Lastikleri Parçalandı!

Dilşad Ö. |

İzmit mağazanızdan aracımla çıkarken açık unutulan kepenkler yüzünden lastiğim parçalandı. Maddi ve manevi zarar gördüm. Konuyu web adresinizden mail yoluyla bildirdim fakat hiçbir cevap alamadım. İzmit mağazanızı da aradım konuyu ilettim, orada sürekli iletişim halinde olduğum s*** Hanım bana kepenklerin açık unutulduğunu çok üzgün olduklarını, bir daha yaşanmaması için önlem alacaklarını belirtti, birçok defa mağazanın önünden geçerken kimi zaman kapalı kepenklerin kapıyla kapatıldığını gördüm.

Böyle bir dikkatsizlik nasıl yapılır, neden o kepenkler açık unutuluyor? Aracımın lastiği parçalandı ve tek lastik için 600 TL + KDV ödedim. Lastik aldığım yerde konuyu anlattığımda oradaki yetkili kişi şu ifadeyi kullandı; Media Markt mağazası çıkışında bu durum çok oldu, bize çok araç geldi lastik patlaması sebebiyle konuyla ilgili yetkili kişilerden bilgilendirme istiyorum.

Etiketler :

Otopark Güvenlik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  14:03

  Değerli Müşterimiz;

  Talebiniz 1424702 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 11 Temmuz
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri