Media Markt Alıp Kullanamadığım Telefonum!

Kamuran K. |

Media Markt Marmara Park şubesinden aldığım LG G4 telefonum 3 kere değişim, 1 kere tamir, aynı arızayı 5 keredir vermesine rağmen iadesi kabul edilmiyor ve Media Markt'ta muhatap ve yahut tatmin edici adamakıllı bir insana rastlanılmıyor. En son iade talebiyle gönderdiğim ve benim tamir kabul etmiyorum dediğim telefon, sözde onarılıp bana gönderilmiş, amma velakin telefonun eskisinden kötü bir şekilde bana geldi.

Müşteriye hizmet anlayışınız sadece satana kadar. Benim sizden anladığım Media Markt'ı kınıyorum bu şekilde müşterisini çaresiz bıraktığı için ve davamı açmış bulunmaktayım. Keşke biraz da olsa müşteri odaklı yaklaşabilseydiniz. Size güvenip alışveriş yapan insanlara bir daha tövbe sizden alışveriş yapmaya!

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  11:20

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz.
  Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ağustos
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri