Media Markt Alınan Ürünün Ambalajından Kırık Çıkması!

Hatice E. |

16.07.2016 tarihinde Adana Media Markt mağazasından LG marka almış olduğum çamaşır makinesi 18.07.2016 tarihinde teslim edildi. 19.07.2016 tarihinde LG firması servisi kurulum için geldiğinde orijinal kutuyu açtılar ve cihazın üst tablasının tamamen kırık olduğunu gördüler. Durumu rapor tutarak markete ileteceklerini söylediler. 20.07.2016 tarihinde Media Markt firmasına mağduriyetimin giderilmesi için gittiğimde kırık olan ürünün evden alınacağı yeni ürünün sipariş edileceği fakat bunun için net bir süre verilemeyeceği söylenildi. Yaz ayı olması sebebi ile ve hatam olmamasından dolayı teslimat için tam bir süre verilmesi konusunda ısrar ettiğimde kendilerinin ürünü inisiyatif kullanarak geri aldıklarını yoksa sadece kırık kısmı değiştirilerek teslim etmenin prosedürleri olduğu söylendi. Böyle bir anlayış kabul edilemez bir müşteri mağduriyetidir ve kanunlara aykırıdır.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  15:44

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Talebiniz 1530418 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  17:26

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri