06 Nisan 2016

Media Markt 4,5G Uyumlu Diye Yanlış Telefon Sattılar.

28 Şubat günü Media Mark Pendorya AVM'ye gittim. Niyetim Samsung marka telefon almaktı. Media Mark personeli beni HTC Desire 820 G çift hatlı telefona yönlendirdi. Kendisine özellikle sordum bu telefon 4,5 g uyumlu mu diye. Bana uyumlu olduğunun bilgisini verdi. 1 Nisan günü tüm 4,5 g li cihazla aktifleşirken benim telefonum geçmedi. Turkcell'i aradım ve bana verilen bilgi telefonumun 4,5 uyumlu olmadığıydı.
Bana telefonu satan personel ve yetkilisi ile görüştüğüm de personelin o anki konuşmayı hatırlamadığını şayet hatırlasa dahi iadeyi kabul edemeyeceklerini ve istersem mahkemeye gidebileceğimi söyledi. Ben Media Markt personeli tarafından yanıltıldım ve hakkımı arayamıyorum.
Suç bende ki bu Media Markt'tan hala uslanmamış gibi alışveriş yapıyorum.

Mustafa 292 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi06 Nisan 2016

    Sayın Kınalı; Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa06 Nisan 2016

    Siz cayma hakkından bahsediyorsunuz konuyu saptırmayın lütfen. Bu cayma hakkı değil. Sizin personeliniz bilerek ama bilmeyerek beni yanlış yönlendirdiği için 4,5 g uyum lu olmayan telefonu bana uyumlu diye sattılar. Ben Samsung alma niyeti ile gitmiştim. Sizin personelinizin yönlendirmesiyle HTC aldım ama 4,5 g konusunda kandırıldım. Bunu neyle izah edeceksiniz?

  • Media Markt Temsilcisi06 Nisan 2016

    Sayın Kınalı; Elektronik ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade yada değişim işleminin yapılabilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Aksi halde mağaza teknik servis raporu talep edebilir. Bu sebeple öncelikle garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından teknik servis ile irtibata geçmenizi rica ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön