24 Ekim 2016

Media Markt 3'lü Olarak Aldığım Klavye Ve Mouse Setinde Mouse Eksik Çıktı!

08.10.2016'da Media Markt'tan aldığım 3 adet masa üstü setlerinden bir tanesinde mouse eksik çıktı. İlgili firmanıza gittiğimde birinin içinde mouse olmadığını söyledim. Bana 15 gün geçtiği için kabul edemeyeceklerini söylediler.

Ben de bununla mouse olmadan klavyenin çalışamayacağını ve dolayısıyla bu şekilde işime yaramayacağını söyledim. Klavyeyi firmanıza bıraktım bir daha bağlı olduğunuz tedarikçilerden bu tür sorunların giderilmemesi konusunda ciddiyetsiz buluyorum firmanızı böyle tedarikçilerle çalışmanızdan dolayı sizi de ciddiyetsiz buluyorum.

Biz alışverişlerimizi sözde sizin gibi kurumsal firmalarla daha güvenli olabileceğini düşünerek alışveriş yapıyoruz. Dolayısıyla sizler de merdiven altı firmalar gibi olmaktan hiçbir farkınız yok. Firmanızı markasını hiçbir değerinin olmadığının kanıtıdır bu klavyemi de size hediye ediyorum başkasına güle güle satın!

Gürsel 159 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Şikayetleriniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Media Markt Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön