18 Mayıs 2015

Media Markt 2400 TL'lik Alışverişe İndirim Kuponu Verdi Ama Tanımsız!

Medya Markt internet 2400 TL alışveriş yaptım 75 TL indirim kuponu verdi. 5-15 Mayıs'da kullan diyordu. 5 Mayıs'ta baktım tanımsızdı. Telefon ettim bakalım dediler. Böyle bir indirimimiz yok dediler. Adamı deli etmeyin çıkan mesajı kopyaladım dedim. 15 Mayıs'ta saat 14:00'de aradılar kuponu tanımladık bu gün kullanın dediler. Ona da itiraz ettim. 10 gün durdunuz da son gün öğleden sonra mı arıyorsunuz dedim.

Neyse Ankara'ya geç geldim saat 22:00'de alışveriş yapıyım dedim. Gene geçersiz kod diyordu. Telefon ettim mesaileri bitmiş.
Şimdi de hala o gün kullanacaktın diyorlar. Tanımsız diyordu diyorum. Kullanamadım diyorum yapacak bir şey yok diyorlar.

Bende diyorum ki herkese anlatacağım.

Mustafa 153 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Mayıs 2015

    SikayetimVar.com a çok teşekkür ediyorum. Anında Medyamarkt den aradılar ama sorunumu hala çözmediler. Kendi hatalrını düzeltmedikleri için her tarafta anlatıyorum Böyle giderse 75 liralık indirim yapmazlarsa 100lerce müşteri kaybediyorlar.

  • Media Markt Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Sayın Akgül; Geri bildiriminiz hizmet kalitemizi artırmamız açısından önem taşıyor. İlginize teşekkür ederiz,bildiriminiz ilgili gruba iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön