04 Nisan 2013

Media Markt 1,5 Ay Önce Aldığım İpad Kılıfımın Derisi Kavlıyor!

Yaklaşık 3 ay önce media markt dan aldığım ipad cihazımın kılıfını da aynı gün aynı firmadan aldım bundan yaklaşık 1, 5 ay sonra derisinide kavlama başladı ve Kayseri' de aldığım firmaya gittiğimde bunu biz firmaya gönderebiliriz dediler.

Benim 1. 300 TL civarında aldığım ipad cihazımın kılıfına da 90 TL gibi bir ücret ödediğim bunu düzgün bir firma olarak bildiğim Media Markt aldığım bir ürünün bu denli yokuşa sürerek uzatmalarına bir anlam veremiyorum. Derhal ürünün aynı ürünle değişimini istemekteyim. Böyle kurumsal firmalardan beklenende budur.

Metin 94 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön