Media Markt 12 Gün Oldu ve Satılan Ürün Tedarik Edilememiştir.

Mesut H. |

01.10.2015 tarihinde Media Markt'in sitesinden çamaşır makinesi aldım ve 1 hafta sonrası aradım, bana ürün tedarik edilmedi denildi bekledim. Bugün 12. gün oldu hala bekliyorum. Ban denilen tedarik edilmedi. Bir ürünü 12 günde tedarik edemiyorsanız bu ürünü satmayacaksınız. 14. sonuna kadar tedarik edemezseniz ne olacak peki? Beni arayıp tedarik edemedik mi diyeceksiniz. 12 gündür mağdurum ve hala olmaktayım.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  17:56

  Sayın Horus;

  Yapılan kontrollerde iptal talebinde bulunduğunuz görülmektedir. Mağaza onayı ardından iptal edilen siparişlerinize ait ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 10 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.
  Şikayetinizi bizimle paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri

 • Mesut H.
  13 Ekim
  17:53

  Bugün yani 13.10.2015 de saat 17:30 da en son ben telefon açtım ve ürünün tedarik sürecini sormak istedim, bana pişkinlikle ve özürsüz olarak ürün tedarik edilemiyeceği ve sipariş iptali için onay vermemi istediler. Vatandaşi 13 gün boşuna bekletmek ve Özürsüz olarak iptal etmemi istedikleri için media market'i kınıyorum ve böyle esnaflık ve hizmet yerin dibine batsin diyorum. Bu bekletilme ve oyalama için ve ürün gelmemesine rağmen ücretin hesabımdan kesilmesine karşılık bu paramı karşılıksız olarak kullanmalarına media marketten şikayetçiyim. Gereğiyle ilgil yapılacaklar hakkımda yardımınızı ve fikrinizi rica ediyorum... .

 • 13 Ekim
  10:31

  Sayın Horus;

  Talebiniz 790029 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.
  08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri