Mete C. Teşekkür Mesajı

geç olsa da ilgilenildi, teşekkürler

Media Markt 1 Haftadır Beklenen Ürün!

Mete C. |

08/06/2016 çarşamba günü Bursa nilpark mağazasından siparişini verdiğim Apple imac27 ürünün cuma günü elime ulaşacağı söylendi. Cuma günü geçti cumartesi gelir dendi bekledik, cumartesi günü üzgün olduklarını söyleyerek pazartesi günü elimizde olur dendi ancak pazartesi günleri bulunduğum ilçeye servis olmayacağı belirtilerek kendimizin alması tavsiye edildi tamam dedik.

Pazartesi günü geçti yarın gelir dediler ona da tamam dedik. 14/06/2016 salı günü saat 17:00'da aradığımda gayet normal bir şekilde yarın dendi. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti ben anlamadım, ben böyle lakayt bir firma görmedim. Kendilerine aciliyeti mi belirttiğim halde bu durumdayız, cihaz elime ulaşmadığı için işi gücü de kenara bıraktık, üstelik kredi kartı kullanmadığımız içinde 300 TL fazladan ödüyoruz (peşin) internete göre.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  11:28

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Mete C.
  15 Haziran
  11:18

  geç olsa da ilgilenildi, teşekkürler

 • 15 Haziran
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 15 Haziran
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri