Media Markt 1 Günlük Jabra Bluetooth Kulaklık İade ve Değişim Olmuyor!

Yasin Serhat C. |

19 Aralık 2015 günü Trump Towers'da bulunan Media Markt mağazasından 59.90 TL'değerinde Jabra Bluetooth kulaklık aldım ancak kulaklığı açtığımız gibi beğenmedik. Beylikdüzü Media Markt mağazasından iade veya değişim istediğimde "önce" bu gibi değişiklikleri aldığınız mağazadan yapıyorsunuz dendi! Ne demek yani? Media Markt mağaza mağaza ayrı mı? Herhangi bir mağazasından değişim veya iade yapamıyor muyuz? "sonra" oradaki kişi ağız değiştirdi ve "hijyenik ürünlerde değişim olmaz, diğer mağazanın da yapacağını sanmıyorum" gibi muğlak bir ifade kullandı! Media Markt'ın kurumsallığına yakışıyor mu bu kadar ucuz bir malzeme için yapılanlar? Ayrıca bir gün olmuş ve kullanılmadığı belli!

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Serhat C.
  22 Aralık
  03:57

  Sayın yetkili,

  sizden bir güün önce aldığım ve her hangi bir temizlik veya teknik kusuru olmadığı aşikar ürünü, kendi müşteri hizmetleri departmanınızdaki arkadaş eğer beni başından savmayıp baksaydı görebilecekti. Şimdi Jabra'nın teknik servisini arayacağım, onlara ürünü göndereceğim, onlar onay verecek ve siz ona göre karar vereceksiniz öyle mi? Kaç gün sürecek bu iş? Ayrıca ürün basit bir kulaklık! Bu ürün oradan oraya giderken yıpranmayacak mı? Kozmetikliği daha çok gitmeyecek mi? Yahu bir daha sizin kapınızın önünden geçersem, etrafımdaki tüm tanıdıklarımı geçirirsem iki olsun. Bu kadar kötü bir kurumsallık olur. Sizin 59 TL'lik haysiyetiniz de kulaklığınız da size kalsın...

 • 21 Aralık
  16:42

  Sayın Canoruç;

  Elektronik ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade yada değişim işleminin yapılabilmesi için mağaza teknik servis raporu talep edebilir. Bu sebeple öncelikle garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından teknik servis ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • Yasin Serhat C.
  21 Aralık
  12:47

  Yahu ürünü hiç kullanmadım. Bir günlük, açtık ve beğenmedik ne kozmetiği? Demek sizin önünüzden bir daha hayatta geçmem 59 TL in yaptıklarınıza bakın. İnsanların yurt dışından getirtmesine şaşmamalı. Hiç kullanmadığım ürünü almayan Media Markt'a bir daha asla...

 • 21 Aralık
  12:41

  Sayın Canoruç;

  Yapılan kontrollerde satın almış olduğunuz ürünün Kozmetik & Kişisel Bakım kategorisinde olduğu görülmektedir. Satın almış olduğunuz ürün, açılması ve kullanılmasını takiben hijyen kuralları gereği cayma hakkı kapsamında iade edilememektedir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri