Media Markt 1 Ayı Aşkın Süredir Telefonum Tamirden Gelmedi.

Büşra Betül C. |

14.05.2015 tarihinde Media Markt Antares şubesinden almış oluğumuz HTC Desire 820 White Blue telefonum da bozulma meydana geldi. Başlarda yoğun olmadığından tamire verme gereğinde bulunmadık. Zaman ilerledikçe telefonda ki sorunlar artmaya başladı ve tamamen kapandı ve açılmadı. Hal böyle olunca telefonu aldığımız Antares Media Markt şubesine tekrar götürdük ve telefonu aldılar ve 20 iş günü içerisinde elimizde olacağını söylediler. Telefonu mağazaya verdiğimiz tarih 19.07.2016' dır 1 ayı aşkın süredir telefonumuzu getirmediler. Defalarca aramamıza rağmen dalga geçercesine bir yetkili değişim olacak, diğer yetkili yeni bir telefon teslim edilecek, başka bir yetkili ise henüz sisteme geçilmediğini sisteme düşeceklerini söylediler. Defalarca mağdur kaldığımızı belirtiğimiz halde ilgilenmediler. Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  18:27

  Değerli Müşterimiz;

  Mağaza hakkında şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 25 Ağustos
  15:49

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri