20 Nisan 2015

Medaş Mükerrer Ödeme

101 liralık Ocak faturam otamatik ödeme talimatımdan çift çekilmiş. 79 TL'lik şubat faturamı buna mahsup ettiler. 99 liralık mart faturam geldiğinde herhalde kalan 22 TL'de mahsuplaşma olacak sandım ama fatura tam tahsil edildi Medaş'ı aradım bana ödeme çıktıları ile gelmem gerektiğini ve S*** isimli görevli söyledi.


Gittiğimde bir görevli faturaları tarayarak mail oluşturduğunu durumun düzeltileceğini söyledi ben bu arada kaç defa tahakkuk servisinden ve S** beyle kaç defa görüştüm bana döneceğini söyledi. 79 liralık Mart faturası geldi. Her halde bu faturadan alacağımı düşerler dedim. Fatura son ödeme tarihinde fatura tam tahsil edildi. Aramalarımdan bir sonuç alamadım. Paramı istiyorum.

Mevlüt 352 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt23 Ekim 2015

    Defalarca aradım, müşteri hizmetleriyle görüştüm. 6 ayda ancak dilekçe yazarak sonuç alabildim. Müşteri Memnuniyeti Mükemmel (! ! ! ! ! ? ?)

  • Medaş Temsilcisi06 Ekim 2015

    Sayın Mevlüt ÖZDEMİR, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön