27 Ocak 2014 #2259089

Medaş Kış Günü Bizi Perişan Ettiniz!

14/01/2014 son ödeme tarihli yöneticisi olduğum apartmana ait faturayı 12 gün yatırmadım diye elektrik kesildi 10119436-10119427 numaralı abonelere ait 175 TL'lik fatura için şu kış günüde elektriğin kesilmesine anlam verebilmiş değilim.


Medaş'ı aradığımda Enerji Bakanlığının vermiş olduğu talimat dediler. Bir Devletin Bakanlığı halkına böyle bir zulüm eder mi bilemiyorum!


17 aile hastası çocuğu 176 TL borç için mağdur şu kış gününde söyleyecek tek kelime bulamıyorum Allah gözünüzü doyursun!

Şükrü 353 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü30 Ocak 2014

    Apartman sakinlerinden zamanında aidat ve elektrik paralarını alamıyoruz dolayısı ile fatura ödemelerinde kısa süreli gecikmeler yaşanıyor. ama uzun vadede sorunumuz yokken yeni uygulamanızda fatura gecikti kes enerjiyi Firma çalışanlarınız emir diyor başka demiyor.Tamam ticaret ama ahlaklı olması lazım değilmi 5 yıldır hiç sorun yok şimdi kış günü elektrik kesilmesi mantığa sığarmı. benim bir evladımda medaş personeli ama yapılanı hiç uygun görmedim ve nüfuz kullanmayı da hiç düşünmedim.Sadece bu kadar acımasız davranılmasına üzüldüm.

  • Şükrü'nün Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    İlginize teşekkür ederim

  • Medaş Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Şükrü Köksal Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup,ilgili birim tarafından kontrolleri yapılıp talebiniz ile ilgili en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Meram Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön