20 Nisan 2013 #1754106

Medaş Bana Ait Olmayan Borç Yüzünden Telefonla Taciz!

Yaklaşık 1-1. 5 yıldır Medaş yetkilileri ve avukatı tarafından telefonla rahatsız ediliyorum. Tedaş zamanında kapatılan bir abone bir yakınıma ait. Benim bir ilgim bulunmadığını defalarca açıklamama rağmen hala 0332 235 6*** numaralı telefondan en son bugün saat 18 00 sularında avukat olduğunu söyleyen bir bayan arayarak şahsıma ağır ithamlarda bulundu.


Elinizde yasal olarak bir tutarınız yok mu da bu yolu deniyorsunuz sizi kınıyorum. Bundan önceki arayanlara da söyledim : Tedaş zamanında sahibinin(kendisi yakınım) talebi ile kapatılan bir aboneye borç bugün 4000 tl. yakınım bilerek benim telimi veriyor.

Yas 132 Okunma

Cevaplar

  • Yas05 Şubat 2014

    siteyi kuran ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Sayenizde medaş yetkilisi aradı konuyu bir kez daha izah ettim. bir kaç hafta sonra medaş yetkilisi tekrar arayarak yakınımın borcu ödemesini için ikna etmekte kendilerine yardımcı olmamı ,vefatı halinde borcun tarafımca ödenmesi gerektiğini söyledi. Tek varisi ben olmayacağımı ,bu konuda yardımcı olamayacağımı yasal yollara baş vurmaları halinde payıma düşeni yapacağımı söyledim. Çok şükür bir daha ARANMADIM.

  • Yas03 Mayıs 2013

    ne desteğinden söz ediyorsunuz,bu gün yine aynı kişi aynı numaradan arayarak son derece çirkin ve aşağılayıcı üslüpla konuştu,hukuksak süreci başlatmak için madem elinizde birşey yok demekki haksızsınız,yineliyorum defalarca telefonda ve ilçede görevli personele durumu izah etmeme rağmen sabrımı deniyorsanız pes ,arayanı değil medaşı sorumlu tutuyorum,her seferinde tansiyonum yüseliyor,duruma bir çözüm bulmazsanız savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

  • Medaş Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Yasemin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup,ilgili birim tarafından kontrolleri yapılıp talebiniz ile ilgili en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Meram Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön