10 Mayıs 2016

Medaş Şartlı, Kasıtlı Taksitlendirme!

Aksaray İli Merkez İlçesi 11036*** abone numaralı iş yerimde güç artırımı için bundan 8 ay önce başvuru yaptık. Süreç gerek mühendisten gerek elektrikçiden gerek Medaş'dan kaynaklı olarak 8 ay civarı sürdü. Bu süreçte fatura basamayan Medaş toplu olarak 3831,8 TL fatura çıkardı.

Bu faturayı ödemek için taksitlendirme başvurusu yapıldı. 8 taksit isterken Medaş sağ olsun 1 peşin 2 taksit yapabiliyormuş. Bu iş yeri ne 2 günlük ne de Medaş'a para ödemekten kaçan bir yer. Aksaray müdiresi elinden bir şey gelmediğini, genel merkezden müdür yardımcısı E**** beyle görüşebileceğimi söyledi. Sekreterinden öteye geçemedik. Bu mu müşteri memnuniyeti?

Emre Ö. 318 Okunma

Cevaplar

  • Medaş Müşteri Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Sayın Emre Ö., Şikayetiniz 105657 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön