Medaş Şartlı, Kasıtlı Taksitlendirme!

Emre Ö. |

Aksaray İli Merkez İlçesi 11036*** abone numaralı iş yerimde güç artırımı için bundan 8 ay önce başvuru yaptık. Süreç gerek mühendisten gerek elektrikçiden gerek Medaş'dan kaynaklı olarak 8 ay civarı sürdü. Bu süreçte fatura basamayan Medaş toplu olarak 3831,8 TL fatura çıkardı.

Bu faturayı ödemek için taksitlendirme başvurusu yapıldı. 8 taksit isterken Medaş sağ olsun 1 peşin 2 taksit yapabiliyormuş. Bu iş yeri ne 2 günlük ne de Medaş'a para ödemekten kaçan bir yer. Aksaray müdiresi elinden bir şey gelmediğini, genel merkezden müdür yardımcısı E**** beyle görüşebileceğimi söyledi. Sekreterinden öteye geçemedik. Bu mu müşteri memnuniyeti?

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  14:11

  Sayın Emre Ö.,

  Şikayetiniz 105657 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş