Medaş Enerji İhtiyacı Sorunu!

Mustafa G. |

Konya iline bağlı Selçuklu ilçesi Horozlu Han Mahallesi Kavak altı sokakta da bulanan firmamda makina ve aksam için enerji ihtiyacımız vardır. Her seferinde Medaş firmasında red cevabı almaktayız. Biz bu ülkeye katma değer katmaya çalışırken her zaman önümüzde taş konulmaktadır. Her ay 1500 ila 2000 TL elektrik faturası ödemekteyim. Medaş yetkilileri 500 metre ilerden trafodan orta gerilim almamı ve trafo yaptırmamı talep etmektedir. Bunu yapacak güç firmamda bulunmaktadır. Medaş firması altyapı hizmetini resmen abonelerine yıkmaktadır. Bu sorunu burası dahil her mercide dile getireceğimi bildiririm.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  15:00

  Sayın Mustafa GÜNAR,

  Şikayetiniz 168191 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup, İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş