Medaş Elektriksiz Kaldım!

Arzu A. |

Ben Konya'nın Meram ilçesinde Toprak Sarnıç mah. Bozdoğan sok. no** ikamet ediyorum. 1937 doğumluyum 81 yaşındayım. Oğlum vefat ettiğinden dolayı evde 2 gelinim, 4 torunum 1 hasta oğlum ve ben yaşıyoruz. 1 hafta dır elektriksiz kaldık, karanlıkta oturuyoruz. Aldığım 400 tl para bu para ile geçim sıkıntısı çekiyoruz zaten bir de bunun üstüne elektriğimiz kesildi.

6000 tl borcum varmış. Ben bu borcu nasıl yaparım? Evde elektrik tüketeceğim bir eşyam da yok. Aile bireyleri benim elime bakıyor. Sağdan soldan gelen yardımlarla karnımızı zor doyuruyoruz. Bu borcu nasıl öderim? Nasıl 6000 tl olduğunu da bilmiyorum. Zor durumdayım. Acil yardım, başbakanım yardım edin.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Elektrik Açma - Kapama Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  13:57

  Sayın Arzu Hanım,
  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz
  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup,ilgili birim tarafından kontrolleri yapılıp talebiniz ile ilgili en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.


  Saygılarımızla
  Meram Elektrik Dağıtım A.