Medaş Elektrik Kesintileri Bıktırdı!

Kadir S. |

Konya'da ikamet etmekteyim. Artık her elektrik kesildiğinde buraya şikayet metnini yazacağım ki 2014 yılında başımıza gelen Medaş felaketini herkes bilsin. Evet yanlış duymadınız yıl olmuş 2014 Medaş hemen hemen her gün Meram'a bağlı Harmancık Mahallesi'nde elektrik kesiyor. Hemen hergün bir elektronik eşyamız yanabilir, artık bilgisayar bile açamaz olduk. Ben bu yazıyı yazdığım saatlerde elektrik gider genelde, o yüzden ben yazıyı fazla uzatmadan çıkıyorum malum bilgisayarımı kapatmam lazım yoksa dosyalarım zarar görebilir. Çünkü Medaş şu saatlerde elektrik kesme zevkinden asla mahrum kalmaz. Elektriği kesmek üzereler, bu gece yapacakları kesintiyi ise yarın şikayet edeceğim.

Etiketler :

Elektrik Kesintisi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir S.
  19 Ekim
  13:50

  Medaş işte ne beklersin ki umurlarında bile değil. İnşallah size bir rakip çıkar da en kısa sürede sizden kurtuluruz. Şunu bilin eğer rakibiniz olsun kimse Medaşla uğraşmaz.

 • 18 Ekim
  12:41

  Sayın Kadir Soylu,

  Şikayetiniz 228163 evrak numarası ile kayıt altına alınmış olup,İlgili birim tarafından kontrolleri yapılıp en kısa sürede tarafınıza yazılı cevap verilecektir.

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da info@meramedas.com.tr …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş