03 Eylül 2013

Medaş Elektriğim Habersiz Kesildi!

Tesisat No 1154027 nolu abonenizin faturası eline geçmeden herhangi bir uyarı vermeden elektriği kesiyorsunuz. Borcumuz olan tutar ödendiği zaman 2 ile 7 iş günü içerisinde müşteri hizmetleriniz açacağız diyor. Size soruyorum aldığınız katılım payları vede açma kesme bedellerine karşın hizmetiniz bumu? Şu yaz aylarında evinde hastası olan var herkesin dolabı kliması veya hayati önem taşıyan cihazları var. Yıl 2013 Müşteri borcunu ödediği an elektriğin otomatik olarak açılması lazım.

Sesli yanıt sistemi ile müşteriyi uyarın. Faturalar elimize ulaşmıyor. Sayın Reklam yıldızı Tekelleşen MEDAŞ bu şikayetleri ve Konya halkını dikkate alın. Bu emekçi halk elektriğini kaçak kullanmıyor.

Hüseyin 125 Okunma

Cevaplar

  • Medaş Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup,ilgili birim tarafından kontrolleri yapılıp talebiniz ile ilgili en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] …. Adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Meram Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön