Med-Line Yatak Satın Aldığım Yatağı Hala Göndermedi!

Ali T. |

Gaziantep Forum alışveriş merkezinin açılışında Med-Line yataktan almış olduğum 140-190 Cordoba yatağım yaklaşık 70 gündür 2 aydan fazladır oldu tarafıma getirilmedi.1600 tl karşılığında satın aldığım yatağım Gaziantep Sanko ve Forum mağazasının Bedline çalışanlarının ihmalkarlığı, Bedline yataklarının tanıtımına olan katkısızlıkları ve sıradan personel anlayışı yüzünden benimle ilgilenmediler, aramadılar sormadılar. Ben defalarca gittim, sordum, söyledim. Hep tamam dediler. Not aldılar, bölge müdürümüze ileteceğiz dediler. Ha bu ay içinde dediler ha yakında dediler.Yatağım hala gelmedi.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali T.
  29 Mayıs
  12:17

  Ben böyle bir firma görmedim

 • 30 Ocak
  18:22

  SORUN ÇÖZÜMLENMİŞTİR

 • Ali T.
  17 Ocak
  03:01

  bed-line yatak firması bana 310 tl borçlu...bunun tarafıma verene kadar firmanızı ve ürünlerinizden kimseye iyi bahsetmeyecem aldırmayacağım.

 • Ali T.
  17 Ocak
  02:59

  bed- line bad-line olmuş bunu okuyan bir yetkili yokmu...Gaziantep bedline olarak bitmişi ifade ediyor..bedline ortaklarına sesleniyorum..beni arayın...bunun izahatını ancak size yapmam lazım.

 • Ali T.
  11 Ocak
  23:24

  1 AYDIR FİRMA SAHİPLERİNE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM ANCAK ZOR...müşteri hizmetleri tamamen çözümsüzlük üzerine kurulmuş...Yaşadıklarımı mutlaka firma sahiplerine anlatmam lazım.Bölge müdürü ve çalışanları çözümden uzak olarak iş yapıyorlar.....nefret ettirdiler bana bedline ürünlerinden..

 • Ali T.
  11 Ocak
  23:19

  GAZİANTEP BEDLİNE MAĞAZALAR ZİNCİRİNE SAKIN BULAŞMAYIN...YOKSA ELİNİZDE KALIR.

 • Ali T.
  27 Aralık
  23:39

  şunu görüyorum ki Gaziantep bedline mağazalar zinciri gözden geçirilmelidir.Bu duyarsızlığın nedeni araştırılmalıdır.Tarafıma herhangi bir belge düzenlenmemiştir.Alım aşamasında Bölge müdürü Kadir beyin bilgisi vardır.ŞUNU istiyorum..YA paramın tamamının tarafıma ödenmesini yada bu ay indirime giren yüzde 40 indirim yapılan bu ürünümün karşılğı olan 1290 tl karşılığında gerekl indirimin yapılması yatağımın gönderilmesi geri kalan 310 tl nin tarafıma iade edilmesini istiyorum..ivedi sonuçlanması dileğiyle.Memnuniyeti sağlanmış müşteri sizin itibarınızdır.